product_id = 934
current category_id = 349
category 0 parent - marker0 = 0
category 1 parent - marker1 = 38
category 2 parent - marker2 = 334
category 3 parent - marker3 = 343
category 4 parent - marker4 = 344
category 5 parent - marker5 = 349
category 6 parent - marker6 = MARKEr6
Мач Дата Кръг Позиция в схемата Отбор А Позиция в схемата Отбор Б Резултат Сет
I Кръг
1 05 Юли
12:20
I 9 Атанасов/Атанасов 8 Палийски/Григоров 2:1 (11:21, 21:12, 15:9)
2 05 Юли
13:10
I 5 Денков/Терзиев 12 Канев/Филипов 1:2 (19:21, 21:16, 12:15)
3 05 Юли
14:00
I 11 Драмов/Топалов 6 Дапев/Вулджев 2:0 (21:17, 21:16)
4 05 Юли
14:50
I 7 Калчев/Иванов 10 Грозданов/Иванов 0:2 (14:21, 16:21)
II Кръг
5 05 Юли
17:20
II 1 Митев/Колев 9 Атанасов/Атанасов 2:0 (21:11, 21:18)
6 05 Юли
18:10
II 12 Канев/Филипов 4 Хайдаров /Димов 0:2 (18:21, 17:21)
7 05 Юли
19:00
II 3 Раев/Хаджиев 11 Драмов/Топалов 2:0 (21:15, 22:20)
8 05 Юли
19:50
II 10 Грозданов/Иванов 2 Латунов/Маринов 0:2 (20:22, 114:21)
Загубилите се класират на 9-то място
9 06 Юли
8:00
9 7 Калчев/Иванов 9 Атанасов/Атанасов 2:1 (14:21, 22:20, 15:13)
10 06 Юли
8:50
9 6 Дапев/Вулджев 12 Канев/Филипов 0:2 (14:21, 13:21)
11 06 Юли
9:40
9 5 Денков/Терзиев 11 Драмов/Топалов 2:0 (21:19, 21:15)
12 06 Юли
10:30
9 8 Палийски/Григоров 10 Грозданов/Иванов 1:2 (21:17, 15:21, 12:15)
III Кръг
13 06 Юли
13:00
III 1 Митев/Колев 4 Хайдаров /Димов 2:0 (21:11, 21:14)
14 06 Юли
13:50
III 3 Раев/Хаджиев 2 Латунов/Маринов 2:1 (21:12, 16:21, 15:11)
Загубилите се класират на 7-мо място
15 06 Юли
16:20
7 7 Калчев/Иванов 12 Канев/Филипов 0:2 (14:21, 11:21)
16 06 Юли
17:10
7 5 Денков/Терзиев 10 Грозданов/Иванов 0:2 (13:21, 15:21)
Загубилите се класират на 5-то място
17 06 Юли
19:30
5 2 Латунов/Маринов 12 Канев/Филипов 1:2 (21:10, 21:23, 13:15)
18 06 Юли
20:20
5 4 Хайдаров /Димов 10 Грозданов/Иванов 1:2 (21:19, 23:25)
Полуфинал
19 07 Юли
12:00
SF 1 Митев/Колев 12 Канев/Филипов 2:0 (21:19, 21:14)
20 07 Юли
13:00
SF 3 Раев/Хаджиев 10 Грозданов/Иванов 2:0 (21:15, 21:17)
3-то и 4-то място
21 07 Юли
15:00
3/4 12 Канев/Филипов 10 Грозданов/Иванов 0:2 (11:21, 17:21)
1-во и 2-ро място
22 07 Юли
17:00
F 1 Митев/Колев 3 Раев/Хаджиев 2:1 (22:24, 21:15, 15:10)

SPORTS MANAGEMENT SYSTEM by Grand Systems Ltd.